کمپانی RUMUL  سوئیس در سال 1964 تاسیس  و هم اکنون از تولید کننده های پیشرو در تجهیزات تست خستگی مواد از نوع تشدیدی در جهان است.  دستگاه های تست خستگی از نوع تشدیدی به دلیل سرعت بالا در انجام تست، به  همراه صرفه جویی در انرژی و زمان انجام تست و نداشتن آلاینده گی از محبوبیت بالایی برخوردار میباشند. از این تجهیزات  برای پیش بینی عمر مفید قطعات  در حالت خستگی چرخه بالا  (HCF)   و خستگی چرخه بسیار بالا (VHCF )  استفاده می شود. از آنجا که در روش تست خستگی تشدیدی تست در  فرکانس های بسیار بالا 40  تا 260  هرتزصورت میگیرد لذا زمان انجام کامل یک تست بسیار کمتر در مقایسه با  سیستم های تست خستگی هیدرولیکی میباشد. انجام تست خستگی تحت شرایط خاص محیطی و همچنین آزمون مکانیک شکست نیز ارائه میگرد. از نتایج آزمون می توان منحنی S/N، ارزش آستانهDK- در مکانیک شکست نمونه و ... را استخراج نمود. دستگاه های تست خستگی تشدیدی در صنایع هواپیمایی، هوافضا، قطعات صنایع خودروسازی، تیغه توربین ها، میلگرد، زنجیر و غیره کاربرد دارد.

VIBROFORTE

تست خستگی تا ظرفیت بالای 700KN مناسب برای نمونه های مختلف و فرکانس کاری از50 الی 150 هرتز.


تست خستگی تا ظرفیت بالای 700KN مناسب برای نمونه های مختلف و فرکانس کاری از50  الی 150 هرتز.
link

TESTRONIC

تست خستگی تا ظرفیت متوسط 250 KN و فرکانس کاری 40 الی260 هرتز. این دستگاه دارای کلاس دقت 0.5% برای تست استاتیک و دینامیک است.
تست خستگی تا ظرفیت متوسط 250 KN و فرکانس کاری  40  الی260  هرتز. این دستگاه دارای کلاس دقت 0.5% برای تست استاتیک و دینامیک است.
link

MIKROTRON

تست خستگی تا ظرفیت پایین20 KN و فرکانس کاری از 40 تا 260 هرتز. این دستگاه دارای کلاس دقت 0.5% برای تست استاتیک و دینامیک است.
تست خستگی تا  ظرفیت پایین20 KN و فرکانس کاری از 40 تا 260  هرتز. این دستگاه دارای کلاس دقت 0.5% برای تست استاتیک و دینامیک است.
link

GIGAFORTE

تست خستگی کششی- فشاری تا ظرفیت 50 KN. این دستگاه با انجام تست در فرکانس 1000 هرتز که معادل 100 میلیون سیکل باری است در مدت 28 ساعت نتیجه را ارائه میکند.
تست خستگی کششی- فشاری تا ظرفیت 50 KN. این دستگاه با انجام تست در فرکانس 1000 هرتز که معادل 100  میلیون سیکل باری است در مدت 28 ساعت نتیجه را ارائه میکند.
link

CRACKTRONIC

دستگاه تست تشدیدی رومیزی جهت تست های خمش دینامیکی تا 300 هرتز و ممان خمشی تا160 Nm و ارائه میزان رشد ترک خستگی و پیش ترک خستگی نمونه مکانیک شکست.
دستگاه تست تشدیدی رومیزی جهت تست های خمش دینامیکی  تا 300 هرتز و ممان خمشی تا160 Nm  و ارائه میزان رشد ترک خستگی و پیش ترک خستگی نمونه مکانیک شکست.
link

FRACTOMAT

دستگاه FRACTOMAT بهمراه ترانزدیوسر KRAK-GAGE قادر است میزان طول ترک را اندازه گیری و از نتیجه آن انتشار ترک را کنترل نمود. این دستگاه روی هر یک از تجهیزات تست RUMUL قابل استفاده میباشد.
دستگاه FRACTOMAT بهمراه ترانزدیوسر KRAK-GAGE قادر است میزان طول ترک را اندازه گیری و از نتیجه آن انتشار ترک را کنترل نمود. این دستگاه روی هر یک از تجهیزات تست RUMUL قابل استفاده میباشد.
link