شرکت الهام ساز با بیش از 25 سال سابقه، فعالیت خود را از سال 1368 در زمینه مشاوره و ارائه تجهیزات تحقیقاتی، آزمایشگاهی آغاز نمود. از آنجا که مسئولان شرکت از اساتید دانشگاهها هستند، در این مدت با آگاهی کافی از نیازمندیهای دانش پژوهان و محققان در دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی توانسته است تا حدود زیادی خلاء موجود در این زمینه را از جهت مشاوره و تهیه تجهیزات مدرن مورد نیاز پر نماید.
فعالیت اصلی شرکت ارائه مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات اندازه گیری، بیش تر جهت سنجش کیفیت مواد، از کمپانی های با سایقه در جهان میباشد. این شرکت در حال حاضر نماینده انحصاری خدمات پس از فروش کمپانی های Walter Bai  سویس، Tokyo Sokki Kenkyujo Co) TML)  ژاپن و Germann Instruments  دانمارک در ایران است.

بطور مختصر، در حال حاضر، محصولات قابل ارائه در زمینه سنسور های کرنش سنج، ترانزدیوسر ها از نوع کرنش سنج، انواع دستگاه های اطلاعات برداری استاتیک و دینامیک چند کاناله، تجهیزات سرو هیدرولیک یا الکترو دینامیک استاتیک و دینامیک کشش و فشاری در تعیین پارامترهای فیزیکی انواع مواد. این شرکت ارائه دهنده تجهیزات کامل آزمایشگاه های فنی و مهندسی از جمله مهندسی عمران و ... در تعیین کیفیت بتن تازه و پارامترهای مقاومتی بتن سخت شده می باشد.

این شرکت در طی دوره فعالیت خود موفق به همکاری مستمر با مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی متعدد، صنایع خودرو سازی، واگن سازی و ... گردیده است.

 

با برخی از همکاران ما آشنا شوید

بهروز شیرزادی

با پیش زمینه آموزش و تجربه کافی در زمینه ارائه خدمات به مراکز دانشگاهی و علمی تحقیقاتی

 

 

نغمه معافی

با سابقه کافی در زمینه امور فروش و پیگیری های مربوطه آماده خدمت به مشتریان محترم